rekonq-0.1alpha - en to nl translation catalogue (139 entries)

note: i18n: file: rekonqui.rc:58 i18n: ectx: Menu (go)
en: &Bookmarks
nl: &Bladwijzers

en: Bookmarks Bar
nl: Bladwijzer Werkbalk

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Expires
nl: Verloopt

en: Contents
nl: Inhoud

note: i18n: file: cookiesexceptions.ui:77 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, allowButton)
en: Allow
nl: Toestaan

note: i18n: file: cookiesexceptions.ui:57 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, blockButton)
en: Block
nl: Blokkeren

note: i18n: file: cookiesexceptions.ui:67 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, allowForSessionButton)
en: Allow For Session
nl: Voor Sessie Toestaan

en: &Match case
nl: Identieke hoofdletters/kleine letters

en: Find:
nl: Zoeken:

en: &Next
nl: Volge&nde

en: &Previous
nl: &Vorige

en: Title
nl: Titel

en: Address
nl: Adres

en: Show All History
nl: Alle Historie Weergeven

en: Clear History
nl: Historie Verwijderen

en: Open
nl: Openen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Earlier Today
nl: Eerder vandaag

en: KDE Browser Webkit Based
nl: KDE Browser op Webkit gebaseerd

en: Project Lead, Developer, Italian translations
nl: Project Leider, Ontwikkelaar, Italianse vertaling

en: Developer, Russian translations
nl: Ontwikkelaar, Russische vertaling

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: German translations
nl: Duitse vertaling

en: Location to open
nl: Locatie openen

en: Recently Closed Tabs
nl: Recent Gesloten Tabs

en: (Untitled)
nl: (Naamloos)

en: You have modified this page and when closing it you would lose the modification.
    Do you really want to close this page?
nl: U heeft wijzigingen in de pagina aangebracht. Als u de pagina sluit, gaan de wijzigingen verloren.
    Weet u zeker dat u de pagina wilt sluiten?

en: Do you really want to close this page?
nl: Wilt u deze pagina echt sluiten?

en: Loading...
nl: Laden...

en: Loading %1% (%2 %3)...
nl: Laden %1% (%2 %3)...

en: Done
nl: Gereed

en: Failed to load
nl: Laden mislukt

en: Location Bar
nl: Werkbalk Locatie

en: Search Bar
nl: Werkbalk Zoeken

en: Reload
nl: Vernieuwen

en: &Stop
nl: &Stoppen

en: Open Location
nl: Open Locatie

en: &Enlarge Font
nl: L&ettertype vergroten

en: &Normal Font
nl: &Normaal lettertype

en: &Shrink Font
nl: Lettertype verkleinen

en: Page S&ource
nl: Pagina Br&on

en: Web &Inspector
nl: Web &Inspecteur

en: Private &Browsing
nl: Anoniem Surfen

en: Back
nl: Terug

en: Forward
nl: Doorsturen

en: New &Tab
nl: Nieuwe &Tab

en: &Close Tab
nl: Tab Sluiten

en: Show Next Tab
nl: Toon Volgende Tab

en: Show Previous Tab
nl: Toon Vorige Tab

note: i18n: file: history.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog) i18n: file: settings_privacy.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: History
nl: Historie

en: &History
nl: &Historie

en: Web Resources (*.html *.htm *.svg *.png *.gif *.svgz); All files (*.*)
nl: Web Bronnen (*.html *.htm *.svg *.png *.gif *.svgz); Alle bestanden (*.*)

en: Stop loading the current page
nl: Stop met het laden van de huidige pagina

en: Stop
nl: Stoppen

en: Reload the current page
nl: Huidige pagina herladen

en: C&lose Current Tab
nl: Huidige Tab S&luiten

en:  at
nl: apenstaartje

en: <qt>Connect to proxy
nl: <qt>Verbinden met proxy

en: SSL Errors:
nl: SSL Foutmeldingen:

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Search..
nl: Zoeken..

note: i18n: file: settings_general.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, general)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: file: settings_fonts.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Clone Tab
nl: Tab klonen

en: Close &Other Tabs
nl: &Overige Tabs Sluiten

en: Reload Tab
nl: Tab Vernieuwen

en: Reload All Tabs
nl: Alle Tabs Vernieuwen

en: Error loading page:
nl: Fout bij het laden van de pagina:

en: Open Link in New &Tab
nl: Open Link in Nieuwe &Tab

en: Cu&t
nl: Knippen

en: &Copy
nl: Kopiëren

en: &Paste
nl: &Plakken

en: &Save Image As...
nl: &Afbeelding Opslaan Als

en: &Copy This Image
nl: Afbeelding Kopiëren

en: &Save Link As...
nl: Link Op&slaan Als...

en: &Copy Link Location
nl: Kopieer Link Locatie

en: &Inspect Element
nl: &Inspecteer Element

en: Bookmark This Page
nl: Pagina Toevoegen Aan Bladwijzers

en: &Bookmark This Link
nl: Link Toevoegen Aan &Bladwijzers

note: i18n: file: cookies.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: file: cookiesexceptions.ui:114 i18n: file: history.ui:40
en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

note: i18n: file: cookies.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAllButton)
en: Remove &All Cookies
nl: &Alle Cookies Verwijderen

note: i18n: file: cookiesexceptions.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CookiesExceptionsDialog)
en: Cookie Exceptions
nl: Uitzonderingen Op Cookies

note: i18n: file: cookiesexceptions.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, newExceptionGroupBox)
en: New Exception
nl: Nieuwe uitzondering

note: i18n: file: cookiesexceptions.ui:27 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain:
nl: Domein:

note: i18n: file: cookiesexceptions.ui:89 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ExceptionsGroupBox)
en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

note: i18n: file: cookiesexceptions.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAllButton) i18n: file: history.ui:47
en: Remove &All
nl: &Alles Verwijderen

note: i18n: file: password.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, passwordWidget) i18n: file: proxy.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, proxyWidget) i18n: file: settings_webkit.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, webkit)
en: Form
nl: Formulier

note: i18n: file: password.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconLabel)
en: DUMMY ICON
nl: VOORBEELD ICOON

note: i18n: file: password.ui:35 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, introLabel)
en: INTRO TEXT DUMMY
nl: INLEIDENDE DUMMY TEKST

note: i18n: file: password.ui:44 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: proxy.ui:37 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel) i18n: file: settings_proxy.ui:102 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: file: password.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPassword) i18n: file: proxy.ui:47 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel) i18n: file: settings_proxy.ui:115 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: file: proxy.ui:20 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iconLabel)
en: ICON
nl: ICOON

note: i18n: file: proxy.ui:27 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, introLabel)
en: Connect to proxy
nl: Verbinden met proxy

note: i18n: file: rekonqui.rc:8 i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: Bestand

note: i18n: file: rekonqui.rc:24 i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Bewerken

note: i18n: file: rekonqui.rc:38 i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beeld

note: i18n: file: rekonqui.rc:54 i18n: ectx: Menu (go)
en: Hi&story
nl: Hi&storie

note: i18n: file: rekonqui.rc:62 i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: Gereedschappen

note: i18n: file: rekonqui.rc:68 i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

note: i18n: file: rekonqui.rc:100 i18n: ectx: ToolBar (bookmarksToolBar)
en: Bookmark Toolbar
nl: Werkbalk Bladwijzers

note: i18n: file: settings_fonts.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, fonts)
en: Appearance
nl: Uiterlijk

note: i18n: file: settings_fonts.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Standard Font
nl: Standaard Lettertype

note: i18n: file: settings_fonts.ui:53 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Dimension
nl: Afmetingen

note: i18n: file: settings_fonts.ui:61 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Font Size
nl: Tekengrootte

note: i18n: file: settings_general.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Home Page:
nl: Homepage:

note: i18n: file: settings_general.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, setHomeToCurrentPageButton)
en: Set to current page
nl: Huidige pagina gebruiken

note: i18n: file: settings_general.ui:73 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Save downloads to:
nl: Downloads opslaan naar:

note: i18n: file: settings_general.ui:83 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_downloadToDefaultDir)
en: ask where saving downloads
nl: vragen waar u de downloads wilt opslaan

note: i18n: file: settings_general.ui:93 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Tabbed Browsing
nl: Browsen Met Tabs

note: i18n: file: settings_general.ui:99 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_alwaysShowTabBar)
en: Always show tab bar
nl: Tab werkbalk altijd weergeven

note: i18n: file: settings_general.ui:106 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openTabsBack)
en: Open tabs in the background
nl: Tabs in de achtergrond laden

note: i18n: file: settings_privacy.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Remove history items:
nl: Verwijder items uit historie:

note: i18n: file: settings_privacy.ui:37 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_expireHistory)
en: After one day
nl: Na èèn dag

note: i18n: file: settings_privacy.ui:42 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_expireHistory)
en: After one week
nl: Na èèn week

note: i18n: file: settings_privacy.ui:47 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_expireHistory)
en: After two weeks
nl: Na twee weken

note: i18n: file: settings_privacy.ui:52 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_expireHistory)
en: After one month
nl: Na èèn maand

note: i18n: file: settings_privacy.ui:57 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_expireHistory)
en: After one year
nl: Na èèn jaar

note: i18n: file: settings_privacy.ui:62 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_expireHistory)
en: Manually
nl: Manueel

note: i18n: file: settings_privacy.ui:79 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Accept Cookies:
nl: Accepteer Cookies:

note: i18n: file: settings_privacy.ui:90 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_acceptCookies)
en: Always
nl: Altijd

note: i18n: file: settings_privacy.ui:95 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_acceptCookies)
en: Never
nl: Nooit

note: i18n: file: settings_privacy.ui:100 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_acceptCookies)
en: Only from sites you visit
nl: Alleen van sites die u bezoekt

note: i18n: file: settings_privacy.ui:108 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exceptionsButton)
en: Exceptions...
nl: Uitzonderingen...

note: i18n: file: settings_privacy.ui:115 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keep until:
nl: Opslaan tot:

note: i18n: file: settings_privacy.ui:126 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_keepCookiesUntil)
en: They expire
nl: Ze verlopen

note: i18n: file: settings_privacy.ui:131 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_keepCookiesUntil)
en: I exit the application
nl: Ik de applicatie afsluit

note: i18n: file: settings_privacy.ui:136 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_keepCookiesUntil)
en: At most 90 days
nl: Maximaal 90 dagen

note: i18n: file: settings_proxy.ui:19 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isProxyEnabled)
en: Enable proxy
nl: Proxy Inschakelen

note: i18n: file: settings_proxy.ui:26 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Proxy Settings
nl: Proxy Instellingen

note: i18n: file: settings_proxy.ui:69 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Port:
nl: Poort:

note: i18n: file: settings_webkit.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: WebKit Settings
nl: WebKit Instellingen

note: i18n: file: settings_webkit.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoLoadImages)
en: Auto Load Images
nl: Afbeeldingen automatisch laden

note: i18n: file: settings_webkit.ui:47 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_javascriptEnabled)
en: Javascript support
nl: Javascript ondersteuning

note: i18n: file: settings_webkit.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_zoomTextOnly)
en: Zoom Text Only
nl: Alleen Inzoomen Op Tekst

note: i18n: file: settings_webkit.ui:61 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_javaEnabled)
en: Java support
nl: Java ondersteuning

note: i18n: file: settings_webkit.ui:103 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_javascriptCanAccessClipboard)
en: Javascript can access clipboard
nl: Javascript mag klembord gebruiken
