akregator_konqplugin - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Add Feed to Akregator
he: הוסף ערוץ אל aKregator

en: Add Feeds to Akregator
he: הוסף ערוצים אל aKregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
he: הוסף את כל הערוצים שנמצאו אל aKregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
he: הרשם לעידכונים מהאתר (בעזרת ערוץ החדשות)

en: Imported Feeds
he: ערוצים מיובאים

en: Akregator feed icon - DBus Call failed
he: צלמית ערוץ Akregator - קריאת DBus נכשלה

[ctx: @title:window]
en: The DBus call addFeedToGroup failed
he: קריאת DBus addFeedToGroup נכשלה
