nepomuk - en to he translation catalogue (68 entries)

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/>(will be indexed for desktop search)
he: <filename>%1</filename><nl/>(ישמר באינדקס לצורכי חיפוש בשולחן העבודה)

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/> (will <emphasis>not</emphasis> be indexed for desktop search)
he: <filename>%1</filename><nl/>(<emphasis>לא</emphasis>ישמר באינדקס לצורכי חיפוש בשולחן העבודה)

en: Nepomuk Configuration Module
he: מודול תצורת Nepomuk

en: Copyright 2007 Sebastian Trüg
he: כל הזכויות שמורות 2007 Sebastian Trüg

en: No Soprano Database backend available. Please check your installation.
he: אין מנגנון מסד נתונים מסוג Soprano פעיל. אנא בדוק את ההתקנה שלך.

en: Nepomuk cannot be started
he: לא ניתן להפעיל את Nepomuk

en: The Nepomuk Server is not running. The settings will be used the next time the server is started.
he: שרת ה־Nepomuk אינו פעיל. השימוש בהגדרות יעשה בפעם הבאה שהשרת יופעל.

en: Nepomuk server not running
he: שרת ה־Nepomuk אינו פעיל

en: The Nepomuk Server is not running. The settings have been saved and will be used the next time the server is started.
he: שרת ה־Nepomuk אינו פועל. ההגדרות נשמרו ויעשה בהן שימוש בפעם הבאה שהשרת יופעל.

[ctx: @info:status %1 is an error message returned by a dbus interface.]
en: Failed to contact Strigi indexer (%1)
he: ארע כשל ביצירת המאנדקס Strigi‏ (%1)

[ctx: @info:status]
en: Strigi service failed to initialize, most likely due to an installation problem.
he: הפעלת השירות Strigi כשלה, כפי הנראה עקב תקלות התקנה.

[ctx: @info:status]
en: Strigi service not running.
he: השירות Strigi אינו פעיל.

en: The Nepomuk system is not activated. Unable to answer queries without it.
he: מערכת ה־Nepomuk אינה מופעלת. לא ניתן לענות לשאילתות בלעדיה.

en: The Nepomuk query service is not running. Unable to answer queries without it.
he: שירות השאילתות של Nepomuk אינו פעיל. לא ניתן לענות על שאילתות בלעדיו.

en: Today
he: היום

en: Calendar
he: לוח שנה

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:14 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Basic Settings
he: הגדרות בסיסיות

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Nepomuk Semantic Desktop
he: Nepomuk - שולחן העבודה הסמנטי

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nepomuk Semantic Desktop enables tagging and rating of files integrated with the Desktop Search.
he: שולחן העבודה הסמנטי Nepomuk מאפשר תיוג ודירוג של קבצים המשולבים בחיפוש שולחן העבודה.

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:36 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableNepomuk)
en: Enable Nepomuk Semantic Desktop
he: הפעלת שולחן העבודה הסמנטי Nepomuk

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:46 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Strigi Desktop File Indexer
he: Strigi מאנדקס הקבצים השולחני

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Strigi desktop search allows searching for files by content instead of just by name.
he: חיפוש שולחן העבודה Strigi מאפשר לחפש בתוכנם של קבצים במקום רק לפי שמם.

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:62 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableStrigi)
en: Enable Strigi Desktop File Indexer
he: הפעלת מאנדקס הקבצים השולחני Strigi

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:126 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:132 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Strigi Index Folders
he: תיקיות האינדקס של Strigi

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:138 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the local folders that contain files to be indexed for fast desktop searches
he: בחירת התיקיות המקומיות המכילות קבצים לשמירה באינדקס לחיפושים שולחניים מהירים

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:151 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkShowHiddenFolders)
en: Check to be able to select hidden folders
he: סמן כדי שתוכל לבחור בתיקיות מוסתרות

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:154 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShowHiddenFolders)
en: Show hidden folders
he: הצגת תיקיות מוסתרות

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:164 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListBox, m_editStrigiExcludeFilters)
en: Filters which define the files that Strigi should ignore
he: מסננים שמגדירים את הקבצים שמהם על Strigi להתעלם

note: i18n: file: kcm/nepomukconfigwidget.ui:170 i18n: ectx: property (title), widget (KEditListBox, m_editStrigiExcludeFilters)
en: Strigi Index Exclude Filters
he: מסנני אי־ההכללה של Strigi

note: i18n: file: services/strigi/statuswidget.ui:9 i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Nepomuk Strigi File Indexing
he: מאנדקס הקבצים Strigi של Nepomuk

note: i18n: file: services/strigi/statuswidget.ui:16 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Strigi Indexing State
he: מצב האינדוקס של Strigi

note: i18n: file: services/strigi/statuswidget.ui:38 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Nepomuk Storage State
he: מצב האחסון של Nepomuk

note: i18n: file: services/strigi/statuswidget.ui:44 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Indexed files:
he: קבצים באינדקס:

note: i18n: file: services/strigi/statuswidget.ui:57 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelFileCount) i18n: file: services/strigi/statuswidget.ui:77 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelStoreSize)
en: Calculating...
he: מחשב...

note: i18n: file: services/strigi/statuswidget.ui:64 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Nepomuk store size:
he: גודל האחסון של Nepomuk:

en: Nepomuk Server
he: שרת Nepomuk

en: Nepomuk Server - Manages Nepomuk storage and services
he: שרת Nepomuk - לניהול האחסון והשירותים של Nepomuk

en: Maintainer
he: מתחזק

[ctx: @info - notification message]
en: Nepomuk data is stored in the '%1' Soprano backend instead of the Virtuoso RDF server. This will have strong effects on the performance of the system and will cause core features such as the desktop search to not work properly. Installing the Virtuoso Soprano plugin is highly recommended.
he: הנתונים של Nepomuk מאוחסן במנגנון ה־'%1' של Soprano במקום בשרת ה־Virtuoso מסוג RDF. לסוגיה זו יתכנו השלכות חזקות על ביצועי המערכת ובעיות ליבה כגון פעולה בלתי תקינה של החיפוש השולחני. התקנת תוסף ה־Soprano ב־Virtuoso הינה מומלצת ביותר.

[ctx: @info - notification message]
en: Nepomuk was not able to find the configured database backend '%1'. Existing data can thus not be accessed. For data security reasons Nepomuk will be disabled until the situation has been resolved manually.
he: Nepomuk לא הצליח למצוא את מנגנון מסד הנתונים המוגדר '%1'. עקב כך לא ניתן לגשת לנתונים הקיימים. מטעמי אבטחת נתונים Nepomuk יופסק עד לפתרון הבעיה באופן ידני.

[ctx: @info - notification message]
en: Converting Nepomuk data to a new backend. This might take a while.
he: ממיר את הנתונים של Nepomuk למנגנון חדש. פעולה זו עלולה לארוך זמן מה.

[ctx: @info - notification message]
en: Converting Nepomuk data to the new backend failed. For data security reasons Nepomuk will be disabled until the situation has been resolved manually.
he: המרת הנתונים של Nepomuk למנגנון החדש נכשלה. מטעמי אבטחת נתונים Nepomuk יבוטל עד לפתרון הבעיה באופן ידני.

[ctx: @info - notification message]
en: Successfully converted Nepomuk data to the new backend.
he: הנתונים של Nepomuk הומרו בהצלחה למנגנון החדש.

[ctx: @title job]
en: Converting Nepomuk database
he: ממיר את מסד הנתונים של Nepomuk

en: Old backend
he: מנגנון ישן

en: New backend
he: מנגנון חדש

en: Parsing of file %1 failed (%2)
he: ניתוח הקובץ %1 נכשל (%2)

[ctx: @info:status]
en: File indexer is suspended
he: מאנדקס הקבצים מושהה

[ctx: @info:status]
en: Strigi is currently indexing files in folder %1
he: Strigi מאנדקס כרגע קבצים מהתיקייה %1

[ctx: @info:status]
en: Checking file system for new files
he: מחפש קבצים חדשים במערכת הקבצים

[ctx: @info:status]
en: File indexer is idle
he: מאנדקס הקבצים בהמתנה

en: Search Service
he: שירות החיפוש

en: Suspend File Indexing
he: השהיית אינדוקס הקבצים

en: Suspend or resume the file indexer manually
he: השהיית או המשך מאנדקס הקבצים ידנית

en: Configure File Indexer
he: הגדרת מאנדקס הקבצים

en: Configure
he: הגדרה

en: Calculation failed
he: החישוב נכשל

en: 1 file in index | %1 files in index
he[0]: קובץ אחד באינדקס
he[1]: %1 קבצים באינדקס

en: Indexing files for fast searching. This process may take a while.
he: מאנדקס קבצים לצורך חיפוש מהיר. תהליך זה עלול לארוך זמן מה.

en: Resuming indexing of files for fast searching.
he: אינדוקס הקבצים נמשך לצורך חיפוש מהיר.

en: Suspending the indexing of files to preserve resources.
he: משהה את אינדוקס הקבצים על מנת לחסוך במשאבים.

en: Disk space is running low (%1 left). Suspending indexing of files.
he: השטח הפנוי הולך ואוזל (נותרו %1). האינדוקס מושהה.

[ctx: @info %1 is a duration formatted using KLocale::formatDuration]
en: Initial indexing of files for fast searching finished in %1
he: אינדוקס מהיר של קבצים לחיפוש מהיר הסתיים ב־%1

en: Nepomuk Service Stub
he: תקציר שירות ה־Nepomuk

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
he: השירות להפעלה

en: No service name specified
he: לא צויין שם לשירות

en: Unknown service name:
he: שם השירות אינו ידוע:
