kcm_kwindesktop - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Desktop %1:
fa: رومیزی %1:

en: Here you can enter the name for desktop %1
fa: اینجا می‌توانید نام رومیزی %1 را وارد کنید

en: Desktop %1
fa: رومیزی %1

en: <h1>Multiple Desktops</h1>In this module, you can configure how many virtual desktops you want and how these should be labeled.
fa: <h1>چند رومیزی</h1>در این پیمانه، می‌توانید تعداد رومیزی مجازی دل‌خواه و چگونگی برچسب‌گذاری آن‌ها را پیکربندی کنید.

en: Switch to Next Desktop
fa: انتقال به میزکار بعدی

en: Switch to Previous Desktop
fa: انتقال به میز کار قبلی

en: Switch One Desktop to the Right
fa: انتقال به میز کار سمت راست

en: Switch One Desktop to the Left
fa: انتقال به میز کار سمت چپ

en: Switch One Desktop Up
fa: انتقال به میز کار بالا

en: Switch One Desktop Down
fa: انتقال به میز کار پایین

en: Desktop Switching
fa: انتقال میزکار

en: No Animation
fa: بدون انیمیشن

en: No suitable Shortcut for Desktop %1 found
fa: میانبر مناسبی برای میزکار %1 پیدا نشد

en: Assigned global Shortcut "%1" to Desktop %2
fa: میانبر عمومی "%1" برای میزکار %2 تعیین شد

en: Shortcut conflict: Could not set Shortcut %1 for Desktop %2
fa: تضاد میانبر: نمی‌توان میانبر %1 را برای میزکار %2 استفاده کرد

note: i18n: file: main.ui:30 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Layout
fa: طرح‌بندی

note: i18n: file: main.ui:88 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activityCheckBox)
en: Different widgets for each desktop
fa: ویجت‌های متفاوت برای هر میزکار

note: i18n: file: main.ui:131 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, switching)
en: Switching
fa: انتقال

note: i18n: file: main.ui:137 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, wrapAroundBox)
en: Enable this option if you want keyboard or active desktop border navigation beyond the edge of a desktop to take you to the opposite edge of the new desktop.
fa: اگر می‌خواهید امکان هدایت از لبه میزکار به لبه دیگر میزکار جدید از طریق صفخه کلید یا حاشیه میزکار فعال داشته باشید، این گزینه را انتخاب کنید.

note: i18n: file: main.ui:140 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, wrapAroundBox)
en: Desktop navigation wraps around
fa: هدایت میزکار احاطه می‌کند

note: i18n: file: main.ui:147 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Desktop Effect Animation
fa: متحرک‌سازی جلوه‌های میزکار

note: i18n: file: main.ui:156 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Animation:
fa: متحرک‌سازی:

note: i18n: file: main.ui:196 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, popupInfoCheckBox)
en: Desktop Switch On-Screen Display
fa: نمایش بر-صفحه انتقال میزکار

note: i18n: file: main.ui:211 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hideLabel)
en: Duration:
fa: مدت:

note: i18n: file: main.ui:221 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, popupHideSpinBox)
en:  msec
fa: میلی‌ثانیه

note: i18n: file: main.ui:234 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, desktopLayoutIndicatorCheckBox)
en: Enabling this option will show a small preview of the desktop layout indicating the selected desktop.
fa: فعال‌سازی این گزینه پیش‌نمایشی کوچک از طرح‌بندی میزکار نشان می‌دهد که شاخص میزکار انتخابی است.

note: i18n: file: main.ui:237 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, desktopLayoutIndicatorCheckBox)
en: Show desktop layout indicators
fa: نمایش شاخصهای طرح‌بندی میزکار

note: i18n: file: main.ui:247 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shortcutsGroupBox)
en: Shortcuts
fa: میانبرها

note: i18n: file: main.ui:266 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allShortcutsCheckBox)
en: Show shortcuts for all possible desktops
fa: نمایش میانبرها برای تمامی میزکارهای ممکن
