libplasma - en to fa translation catalogue (125 entries)

en: animation() takes one argument
fa: animation() فقط یک مولفه می‌پذیرد

en: %1 is not a known animation type
fa: %1 از انواع شناخته شده متحرک‌سازی نمی‌باشد

en: Script initialization failed
fa: معرفی متن شکست خورد

en: Unable to load the widget
fa: امکان بارگذاری ویجت نمی‌باشد

en: Panel
fa: پانل

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Unknown Widget
fa: ویجت ناشناخته

en: Activate %1 Widget
fa: فعالسازی %1 ویجت

en: Widget Settings
fa: تنظیمات ویجت

en: Remove this Widget
fa: حذف این ویجت

en: Run the Associated Application
fa: اجرای برنامه مرتبط

en: Application Launchers
fa: اجراکننده برنامه‌ها

en: Development Tools
fa: ابزار توسعه

en: Environment and Weather
fa: آب و هوا

en: Fun and Games
fa: تفریح و سرگرمی

en: Mapping
fa: نکاشت

en: Online Services
fa: خدمات برخط

en: Productivity
fa: فراورش

en: Windows and Tasks
fa: پنجره‌ها و وظایف

en: Keyboard Shortcut
fa: کلیدهای میانبردها

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en: %1 on %2
fa: %1 روی %2

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
fa: حذف این %1

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not locate the %1 package required for the %2 widget.
fa: بسته %1 که مورد نیاز ویجت %2 است پیدا نشد.

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
fa: امکان ایجاد %1 موتور متن برای ویجت %2 وجد ندارد.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
fa: بسته %1 که مورد نیاز ویجت %2 است باز نشد.

en: This object could not be created.
fa: امکان ایجاد این شی وجود ندارد.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
fa: امکان ایجاد این شی به دلایل زیر وجود ندارد: <p><b>%1</b></p>

en: Unknown ContainmentActions
fa: ContainmentActions ناشناخته

en: Remove this Panel
fa: این پانل را حذف کن

en: Remove this Activity
fa: این فعالیت را حذف کن

en: Activity Settings
fa: تنظیمات فعالیت

en: Add Widgets...
fa: افزودن ویجت‌ها...

en: Next Widget
fa: ویجت بعدی

en: Previous Widget
fa: ویجت قبلی

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
fa: %1 گزینه

en: Fetching file type...
fa: واکشی نوع فایل...

en: Widgets
fa: ویجت‌ها

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en: Remove %1
fa: حذف %1

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: Do you really want to remove this %1?
fa: مطمئنا می‌خواهید این %1 حذف شود؟

en: Could not find requested component: %1
fa: ناتوانی در یافتن مولفه مورد در خواست: %1

en: This plugin needs to be configured
fa: این افزونه نیاز به پیکربندی دارد

en: Lock Widgets
fa: قفل ویجت‌ها

en: Unlock Widgets
fa: باز کردن قفل ویجت‌ها

en: Shortcut Settings
fa: تنظیمات میانبرها

en: Show this group.
fa: نمایش این گروه.

en: Hide this group.
fa: پنهان‌سازی این گروه.

en: Expand this widget
fa: گسترش این گروه

en: Collapse this widget
fa: ریختن این گروه

en: Reattach
fa: باز وصل

en: This system does not support OpenGL widgets.
fa: این سیستم از ویجت‌های OpenGL پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your machine does not support OpenGL widgets.
fa: ماشین شما از ویجت‌های OpenGL پشتیبانی نمی‌کند.

en: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
fa: اشکالی هنگام اجرای برنامه مرتبط با این ویجت رخ داد.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Invalid token.
fa: نشانه نادرست.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Matching password required.
fa: کلمه عبور متناسب لازم است.

en: Configuration Definitions
fa: توضیحات پیکربندیها

en: Data Files
fa: پرونده‌های داده‌ای

en: Executable Scripts
fa: متون قابل اجرا

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Main Config UI File
fa: پرونده پبکربندی اصلی واسط کاربری

en: Configuration XML file
fa: پرونده XML پیکربندی

en: Main Script File
fa: پرونده متنی اصلی

en: Default configuration
fa: پیکربندی پیش‌فرض

en: Animation scripts
fa: متون متحرک‌سازی

en: Service Descriptions
fa: توضیحات سرویس

en: Images for dialogs
fa: تصاویر محاوره‌ها

en: Generic dialog background
fa: پشت‌زمینه محاوره عام

en: Theme for the logout dialog
fa: موضوع محاوره خروج

en: Wallpaper packages
fa: بسته‌های پس‌زمینه

en: Images for widgets
fa: تصاویر برای ویجت‌ها

en: Background image for widgets
fa: تصاویر پس‌زمینه برای ویجت‌ها

en: Analog clock face
fa: ظاهر ساعت آنالوگ

en: Background image for panels
fa: تصاویر پس‌زمینه برای پانلها

en: Background for graphing widgets
fa: پس زمینه برای ویجت‌های نگارشی

en: Background image for tooltips
fa: تصاویر پس‌زمینه برای tooltipها

en: Opaque images for dialogs
fa: تصاویر مات برای محاوره‌ها

en: Opaque generic dialog background
fa: پس‌زمینه مات عام برای محاوره

en: Opaque theme for the logout dialog
fa: زمینه مات برای محاوره خروج

en: Opaque images for widgets
fa: تصاویر مات برای ویجت‌ها

en: Opaque background image for panels
fa: تصاویر پس‌زمینه مات برای پانلها

en: Opaque background image for tooltips
fa: تصاویر مات پس‌زمینه برای tooltipها

en: Low color images for dialogs
fa: تصاویر کم رنگ برای محاوره‌ها

en: Low color generic dialog background
fa: تصاویر کم رنگ برای پس‌زمینه محاوره عام

en: Low color theme for the logout dialog
fa: زمینه کم رنگ برای محاوره خروج

en: Low color background image for widgets
fa: تصاویر کم رنگ برای پس‌زمینه ویجت‌ها

en: Low color analog clock face
fa: ظاهر کم رنگ برای ساعت آنالوگ

en: Low color background image for panels
fa: تصاویر پس‌زمینه کم رنگ برای پانلها

en: Low color background for graphing widgets
fa: تصاویر پس‌زمینه کم رنگ برای ویجت‌های نگارشی

en: Low color background image for tooltips
fa: تصاویر پس‌زمینه کم رنگ برای tooltipها

en: KColorScheme configuration file
fa: پرونده پیکربندی KColorScheme

en: Recommended wallpaper file
fa: پرونده پس‌زمینه توصیه شده

en: Incoming connection request
fa: درخواست برای برقراری ارتباط

en: Connect with remote widget
fa: ارتباط با ویجت دوردست

en: Job no longer valid, operation is not enabled.
fa: کار دیگر معتبر نیست، عملکرد فعال نیست.

en: Job no longer valid, invalid parameters.
fa: کار دیگر معتبر نیست، پارامترهای نامعتبر

en: Timeout.
fa: اتمام وقت.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
fa: سرویس نامعتبر (ناموجود)، هیچ عملکردی قابل اجرا نیست.

note: i18n: file: private/pinpairing.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
fa: کلمه عبوری در قسمت زیر وارد کنید. کلمه عبور یکسانی را بر روی دستگاهی که قصد ارتباط با آن را دارید، وارد کنید.

note: i18n: file: private/pinpairing.ui:64 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en: Allow this user access to any service
fa: دسترسی به تمامی سرویسها را برای این کاربر فراهم کن

note: i18n: file: private/pinpairing.ui:71 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en: Remember this user
fa: این کاربر را به خاطر بسپار

note: i18n: file: private/publish.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
fa: اشتراک گذاری یک ویجت بر روی شبکه امکان دسترسی به این ویجت از رایانه‌ای دیگر به عنوان کنترل از راه دور را فراهم می‌کند.

note: i18n: file: private/publish.ui:27 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
fa: این ویجت را بر روی شبکه به اشتراک بگذار

note: i18n: file: private/publish.ui:37 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
fa: به همه اجازه دسترسی آزادانه به این ویجت را فراهم بیاور

en: The "%1" widget is not installed.
fa: ویجت "%1" نصب نشده.

en: Server sent an invalid plasmoid package.
fa: سرور بسته پلاسموید اشتباهی فرستاده است.

en: You are about to open a remote widget on your system.<br>
fa: شما می‌خواهید یک ویجت از راه دور بر روی سیستم خود اجرا کنید. <br>

en: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
fa: <tr><td align="right"><b>نام:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
fa: <tr><td align="right"><b>توضیحات:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
fa: <tr><td align="right"><b>مولف:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Server:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
fa: <tr><td align="right"><b>سرور:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
fa: <br><br>آیا مطمئنا می‌خواهید این ویجت را بر روی سیستمتان باز کنید؟

en: Remote Widget
fa: ویجت از راه دور

en: Open Widget
fa: باز کردن ویجت

en: Reject Widget
fa: رد ویجت

en: User rejected
fa: کاربر رد شد

en: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
fa: سیستم شما از امکان 'ویجت از راه دور' پشتیبانی نمی‌کند. دسترسی امکانپذیر نیست.

en: Allow everybody access to %1.
fa: امکان دسترسی همه به %1

en: Deny everybody access to %1
fa: ممانعت از دسترسی همه به %1

en: Allow %1 access to all services.
fa: ارایه دسترسی %1 به همه سرویسها.

en: Deny %1 access to all services.
fa: ممانعت از دسترسی %1 به همه سرویسها.

en: Allow access to %1, by %2.
fa: ارایه دسترسی %2 به %1

en: Deny access to %1, by %2.
fa: ممانعت از دسترسی %2 به %1

en: Allow access to %1, by %2?
fa: ارایه دسترسی %2 به %1 ؟

en: You have requested access to the %1 hosted at %2.
fa: شما خواستار دسترسی به %1 بر روی %2‌ می‌باشید.

en: search term
fa: عبارت جستجو

en: Unknown Wallpaper
fa: پس‌زمینه ناشناخته
