kate-ctags-plugin - en to ca translation catalogue (62 entries)

[ctx: Tag Type]
en: define
ca: defineix

[ctx: Tag Type]
en: label
ca: etiqueta

[ctx: Tag Type]
en: function
ca: funció

[ctx: Tag Type]
en: subroutine
ca: subrutina

[ctx: Tag Type]
en: fragment definition
ca: definició de fragment

[ctx: Tag Type]
en: any pattern
ca: qualsevol patró

[ctx: Tag Type]
en: slot
ca: ranura

[ctx: Tag Type]
en: pattern
ca: patró

[ctx: Tag Type]
en: class
ca: classe

[ctx: Tag Type]
en: enumerator
ca: numerador

[ctx: Tag Type]
en: enumeration
ca: enumeració

[ctx: Tag Type]
en: member
ca: membre

[ctx: Tag Type]
en: namespace
ca: espai de nom

[ctx: Tag Type]
en: prototype
ca: prototipus

[ctx: Tag Type]
en: struct
ca: estructura

[ctx: Tag Type]
en: typedef
ca: definició del tipus

[ctx: Tag Type]
en: union
ca: unió

[ctx: Tag Type]
en: external variable
ca: variable externa

[ctx: Tag Type]
en: paragraph
ca: paràgraf

[ctx: Tag Type]
en: feature
ca: característica

[ctx: Tag Type]
en: local entity
ca: entitat local

[ctx: Tag Type]
en: block
ca: bloqueig

[ctx: Tag Type]
en: common
ca: comú

[ctx: Tag Type]
en: entry
ca: entrada

[ctx: Tag Type]
en: interface
ca: interfície

[ctx: Tag Type]
en: type component
ca: component de tipus

[ctx: Tag Type]
en: module
ca: mòdul

[ctx: Tag Type]
en: namelist
ca: llistat de noms

[ctx: Tag Type]
en: program
ca: programa

[ctx: Tag Type]
en: type
ca: tipus

[ctx: Tag Type]
en: field
ca: camp

[ctx: Tag Type]
en: method
ca: mètode

[ctx: Tag Type]
en: package
ca: paquet

[ctx: Tag Type]
en: procedure
ca: procediment

[ctx: Tag Type]
en: mixin
ca: mescla

[ctx: Tag Type]
en: set
ca: estableix

en: Jump back one step
ca: fes un pas enrere

en: Go to Declaration
ca: Vés a la declaració

en: Go to Definition
ca: Vés a la definició

en: Lookup Current Text
ca: Cerca el text actual

en: Go to Declaration: %1
ca: Vés a la declaració: %1

en: Go to Definition: %1
ca: Vés a la definició: %1

en: Lookup: %1
ca: Cerca: %1

en: Load a CTags database file.
ca: Carrega un fitxer de base de dades de CTags.

en: Create a CTags database file.
ca: Crea un fitxer de base de dades de CTags.

en: Re-generate the CTags database file.
ca: Regenera la base de dades de CTags.

[ctx: Button text for creating a new CTags database file.]
en: Create New
ca: Crea una de nova

en: Select a location and create a new CTags database.
ca: Seleccionar un emplaçament  i crear una nova base de dades de CTags.

[ctx: Button text for loading a CTags database file]
en: Load
ca: Carrega

en: Select an existing CTags database.
ca: Seleccioneu una base de dades de CTags existent.

en: No CTags database is loaded!
ca: No s'ha carregat la base de dades de CTags!

en: Multiple hits found!
ca: S'han trobat múltiples coincidències!

en: CTags Database Location
ca: Emplaçament de la base de dades de CTags

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
ca: Ha fallat en executar "%1". Estat de la sortida = %2

note: i18n: file: kate_ctags.ui:26 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, hits)
en: Tags
ca: Etiquetes

note: i18n: file: kate_ctags.ui:32 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Lookup:
ca: Cerca:

note: i18n: file: kate_ctags.ui:53 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Tag
ca: Etiqueta

note: i18n: file: kate_ctags.ui:58 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Type
ca: Tipus

note: i18n: file: kate_ctags.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: File
ca: Fitxer

note: i18n: file: kate_ctags.ui:72 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settings)
en: Settings
ca: Arranjaments

note: i18n: file: kate_ctags.ui:81 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmdLabel)
en: CTags Command
ca: Comandament de CTags

note: i18n: file: kate_ctags.ui:94 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags Database File
ca: Fitxer de base de dades de CTags
