kio_perldoc - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: <html><head><title>No page requested</title><body>No page was requested.  You can search for:<ul><li>functions using perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>faq entries using perldoc:/faq/search_terms</li><li>All other perldoc documents using the name of the document, like<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>or <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>
ca: <html><head><title>No s'ha sol·licitat cap pàgina</title><body>No s'ha sol·licitat cap pàgina. Podeu cercar:<ul><li>funcions fent servir perldoc:/functions/foo</li>
    
    <li>entrades FAQ fent servir perldoc:/faq/search_terms</li><li>Qualsevol altre document perldoc fent servir el nom del document, com<ul><li><a href='perldoc:/perlreftut'>perldoc:/perlreftut</a></li><li>o <a href='perldoc:/Net::HTTP'>perldoc:/Net::HTTP</a></li></ul></li></ul>
    
    </body></html>

en: <html><head><title>No documentation for %1</title><body>Unable to find documentation for <b>%2</b></body></html>
ca: <html><head><title>No hi ha documentació per %1</title><body>No s'ha trobat documentació per <b>%2</b></body></html>

en: Error in perldoc
ca: Error a perldoc

en: Failed to fork
ca: Ha fallat la bifurcació

en: perldoc KIOSlave
ca: KIOSlave de perldoc

en: KIOSlave to provide access to perldoc documentation
ca: KIOSlave per proporcionar l'accés a la documentació de perldoc

en: Uses Pod::HtmlEasy by M. P. Graciliano and Geoffrey Leach
ca: Fa servir Pod::HtmlEasy de M. P. Graciliano i Geoffrey Leach

en: Maintainer, port to KDE 4
ca: Mantenidor, adaptació a KDE4

en: Initial implementation
ca: Implementació inicial

en: Pod::HtmlEasy current maintainer
ca: Actual mantenidor de Pod::HtmlEasy
