katebuild-plugin - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Build Output
ca: Sortida de la construcció

en: Run make
ca: Executa Make

en: Make Clean
ca: Neteja Make

en: Quick Compile
ca: Compilació ràpida

en: Break
ca: Atura

en: Next Error
ca: Error següent

en: Previous Error
ca: Error anterior

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
ca: referència no definida

en: There is no file or directory specified for building.
ca: No s'ha especificat un fitxer o una carpeta per construir.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
ca: El fitxer "%1" no és un fitxer local. Els fitxers que no són locals no es poden compilar.

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
ca: Ha fallat en executar "%1". Estat de la sortida = %2

en: Make Results
ca: Resultats de Make

en: Found Warnings/Errors.
ca: S'han trobat avisos/errors.

en: Build completed without problems.
ca: S'ha completat la construcció sense problemes.

note: i18n: file: build.ui:26 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Errors and Warnings
ca: Errors i avisos

[ctx: Header for the file name collumn]
note: i18n: file: build.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, errTreeWidget)
en: File
ca: Fitxer

[ctx: Header for the line number collumn]
note: i18n: file: build.ui:47 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, errTreeWidget)
en: Line
ca: Línia

[ctx: Header for the error message collumn]
note: i18n: file: build.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, errTreeWidget)
en: Message
ca: Missatge

note: i18n: file: build.ui:61 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, output)
en: Output
ca: Sortida

note: i18n: file: build.ui:87 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settings)
en: Settings
ca: Arranjaments

note: i18n: file: build.ui:93 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Working Directory:
ca: Carpeta de treball:

note: i18n: file: build.ui:106 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Build Command:
ca: Comandament de contrucció:

note: i18n: file: build.ui:126 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Clean Command:
ca: Comandament de neteja:

note: i18n: file: build.ui:146 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Quick Compile:
ca: Compilació ràpida:

note: i18n: file: ui.rc:4 i18n: ectx: Menu (Build)
en: &Build
ca: &Construeix
