katesymbolviewer - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Show Functions
ca: Mostra les funcions

en: Functions
ca: Funcions

en: Structures
ca: Estructures

en: Show Subroutines
ca: Mostra les subrutines

en: Show Modules
ca: Mostra es mòduls

en: Subroutines
ca: Subrutines

en: Modules
ca: Mòduls

en: Show Uses
ca: Mostra els usos

en: Show Pragmas
ca: Mostra les pragmas

en: Uses
ca: Usos

en: SymbolViewer
ca: Visor de símbols

en: View symbols
ca: Visualitza els símbols

en: Hide Symbols
ca: Amaga els símbols

en: Show Symbols
ca: Mostra els símbols

en: Refresh List
ca: Refresca la llista

en: Show Macros
ca: Mostra les macros

en: Show Structures
ca: Mostra les estructures

en: List/Tree Mode
ca: Mode de llista/arbre

en: Enable sorting
ca: Habilita l'ordenació

en: Symbol List
ca: Llista de símbols

en: Sorry. Language not supported yet
ca: El llenguatge encara no està implementat

en: Parser Options
ca: Opcions de l'analitzador

en: Display functions parameters
ca: Mostra els paràmetres de les funcions

en: Automatically expand nodes in tree mode
ca: Expandeix automàticament els nodes en el mode d'arbre

en: Show Globals
ca: Mostra les globals

en: Show Methods
ca: Mostra els mètodes

en: Show Classes
ca: Mostra les classes

note: i18n: file: ui.rc:4 i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
ca: A&rranjament

en: Show Params
ca: Mostra els paràmetres

en: Show Variables
ca: Mostra les variables

en: Show Templates
ca: Mostra les plantilles

en: Params
ca: Paràmetres

en: Templates
ca: Plantilles

en: Symbol Viewer
ca: Visor de símbols

en: Symbol Viewer Configuration Page
ca: Pàgina de configuració del visor de símbols
