katekonsoleplugin - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Konsole
ca: Consola

en: Embedded Konsole
ca: Consola encastada

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
ca: No teniu karma suficient per accedir a una shell o una emulació de terminal

en: Terminal Settings
ca: Arranjament del terminal

en: &Pipe to Terminal
ca: &Conducte al terminal

en: S&ynchronize Terminal with Current Document
ca: S&incronitza el terminal amb el document actual

en: &Focus Terminal
ca: &Focus al terminal

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
ca: Esteu segur que voleu conduir («pipe») el text a la consola? Això executarà totes les ordres contingudes amb els vostres drets d'usuari.

en: Pipe to Terminal?
ca: Condueixo al terminal?

en: Pipe to Terminal
ca: Condueix al terminal

en: Sorry, can not cd into '%1'
ca: No es pot fer «cd» a dins de '%1'

en: Defocus Terminal
ca: Treu el focus del terminal

en: Focus Terminal
ca: Dóna el focus al terminal

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
ca: Sincronitza &automàticament el terminal amb el document actual quan sigui possible

note: i18n: file: ui.rc:4 i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca: &Eines
